• פרחי לילך קרית מוצקין

זר פרחים לראש - מוסיף צבע לכל אירוע


זר לראש

פרחים תמיד מחזירים אותנו אל הטבע, הם אלה שמזכירים לנו חג או חגיגת יום הולדת, חתונה ועוד. גם בימי ההולדת של ילדינו, נהגנו לרכוש עבורם זר פרחים לראש, כך שירגישו שהם אלה שחוגגים את האירוע כאשר הם בולטים בין חבריהם עם זר מרהיב שמייחד אותם מכולם. גם במסיבות של רווקים/רווקות, ניתן לקשט את ראשי החוגגים עם פרחים צבעוניים. גם בחגי ישראל השונים, ניתן למצוא מנהגים שבהם מקשטים את ראשי הילדים ואפילו המבוגרים כאשר הם אוחזים טנא ביכורים עשיר ולראשם זר עגול לבן אלגנטי ומרשים.

זרים לשיער, השמורים לרוב לימי הולדת או חתונות צוברים תאוצה כאביזר משלים תורן. גם בתצלומי אופנה, ניתן לראות דוגמניות ידועות, כאשר ראשן מעוטר עם זרי פרחים לראש. הסגנונות הם שונים כמו סגנון חופשי רומנטי. זרים המיועדים לראש החוגגים, מראים על עדינות ויוקרה. גם סגנון שנות ה-60 של המאה הקודמת, חוזר אלינו בגדול ואנו רואים כי סלבריטאיות רבות לובשות בסגנון הבואו שיק כאשר זרי פרחים לראשן.

המילה האחרונה בתחום האופנה- זרים לראש

כלות יפהפיות בוחרות את הסגנון התמים ורומנטי, כאשר הן לובשות שמלות כלה מיוחדות בסגנון נופל וכפרי, כאשר לראשן מתנוססת עטרה מרהיבה לבנה, העשויה מוורדים לבנים ופרחי גיבסנית שרק מוסיפים יופי על ההינומה הנשפכת על השמלה. עבודת הכנת זר לראשה של הכלה, היא עבודה אמנותית של ממש לבעלי חנויות הפרחים שלמדו שזירה אמנותית ועוסקים בכך כבר שנים. הפרחים הם טריים ויש לשמור על טריותם למשך ערב שלם. פרחים אלה נבחרים בקפידה ונשזרים בהתאם לשמלה ולהינומה. אין זה משנה איזו תסרוקת תהיה לכלה, אם אסופה או אם החליטה על שיער פזור שיקנה מראה טבעי יותר לזר פרחים הנמצא על ראשה ומוסיף יופי, תמימות, טבע ואלגנטיות גם יחד.

זר לראש מפרחים מלאכותיים

כתר מפרחים על הראש

ילדים אינם יכולים לשמור על זר הפרחים לימי הולדתם ולכן הפתרון המתבקש הינו זר פרחים לראש מפרחים מלאכותיים שנראה טבעי ביותר, הודות לטכנולוגיה שהתפתחה בתחום הפרחים המלאכותיים שנראים ממש כמו אמיתיים. בנות חשות כי זה עתה יצאו מהאגדות כאשר הן חובשות זר פרחים על ראשן. שושבינות רבות עונדות על ראשן זר פרחים, הנראה כתכשיט טבעי ומקנה להן מראה של נסיכות קטנות. תארו לעצמכם מראה מרהיב של כלה החובשת זר פרחים לבן לראשה ומאחוריה השושבינות עם אותם הזרים על ראשן.

החזרה לטבע ניחנת בכל מיני מוצרים, בגדים ואביזרי אופנה, היות ואנו בני האדם, תמיד היינו ונישאר מחוברים לטבע ובמיוחד לפרחים שהניחוחות, המראה והגוונים שלהם מקנים בנו הרגשה של שמחה ואנרגיות טובות.

זר פרחים לראש בצבעוניות האהובה עליכם

אנו יודעים כי זרים לראש, אינה המצאה חדשה כלל וכלל, עוד בימי יוון ורומי, אנו יודעים כי מנהג זה היה נהוג בחגיגות השונות המסורתיות, כגון חג היין, נישואין ועוד. גם נערות בת מצווה מפתיעות עם שמלות מיוחדות כאשר לראשן ישנו זר פרחים שרק מוסיף למראה מושלם תמים ועדין. ממש כמו שזירה ובחירה של סידור פרחים על פי הגוונים האהובים עליכם, כך בדיוק, ניתן למצוא זרים לראש החוגגים או החוגגות.

אז אם גם את מעוניינת לחגוג יום הולדת עם צבעים וניחוחות אביביים, זה הזמן לרכוש זר פרחים לראש ליום הולדת, כזה שיתאים לגוון השמלה או הבגד שבחרת ללבוש לאירוע. פרחים מדהימים, תפרחות וניצנים הם חלק בלתי נפרד מסידור פרחים מיוחד שהוא בעצם זר לראש שהפך להיות פופולארי בעת האחרונה.

מאמרים מומלצים

פרסומים אחרונים

ארכיון

מיון לפי נושא